Menu

Poliglotek

Blog o nauce języka angielskiego i nie tylko...Aktualne informacje, ciekawostki, porady i takie tam różności.

Wpisy otagowane : eTwinning

Logo projektu eTwinning

mxs11

W tym roku logo projektu eTwinning Pieces of Europe IN & AROUND THE UK zaprojektowały Wasze koleżanki z klasy VI, a to znaczy, że naszą międzynarodową współpracę reprezentuje praca z Polski. Myślę, że to bardzo fajna sprawa i powód do dumy.

Naszymi partnerami są szkoły z Czech, Hiszpanii i Włoch.

Tematem tegorocznego projektu jest Wielka Brytania – jej historia, kultura i tradycje.

 

eTwinning_logo_2018

Odznaka Jakości za projekt Pieces of Europe 2017

mxs11

Podobno nieładnie jest się czymś chwalić, ale czasem można i warto, a nawet trzeba. Otóż... jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że nasz zeszłoroczny projekt eTwinning Pieces of Europe 2017 otrzymał Krajową Odznakę Jakości przyznaną przez Krajowe Biuro eTwinning we Włoszech.

W tym roku szkolnym też będziemy realizować projekt, a że naprawdę warto, możecie przekonać się, czytając opinie Waszych koleżanek z klasy VI.

Już wkrótce pojawi się tu więcej informacji o naszym nowym projekcie. Tym razem będzie o Wielkiej Brytanii.

 

 

 

 

 

Naszym zdaniem...

mxs11

eTwinning był bardzo fajny. Wiele robiłyśmy, np. rozmawiałyśmy przez Skype`a z dziećmi z Włoch.

Skype był super. Trochę się wstydziłam i mówiłam tylko trochę. eTwinning był fajny. Robiłyśmy różne gazetki. Pokazywałyśmy, że było super i zabawnie.

 Skype był super, choć wszyscy mega się stresowali.

 eTwinning to była dla mnie świetna przygoda. Poznałyśmy kultury krajów, z którymi współpracowałyśmy. Zaczęłyśmy lepiej pracować w grupie. Podszkoliłyśmy się w języku angielskim, który odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Towarzyszyły nam różne emocje.

Skype ze szkołą z Włoch podobał mi się, ponieważ było dużo emocji. Najpierw wszyscy się cieszyli i nie mogli doczekać, a potem wszyscy się wstydzili. Włosi byli bardzo sympatyczni i rozmowni, i tak jak my, wstydzili się. Jeżeli byłaby możliwość, chciałabym to powtórzyć.

eTwinning jest bardzo fajny i zabawny. Robimy dużo fajnych rzeczy: gazetki, nagrania, Skype, plakaty i wiele innych. Jest bardzo miła atmosfera. Często się wygłupiamy i żartujemy. Piszemy i wysyłamy listy, np. o sobie, o świętach itp. Bardzo lubię chodzić na super eTwinning.

Skype był bardzo fajny.

eTwinning był dla nas świetną przygodą, dzięki której zyskałyśmy nowych przyjaciół z Włoch, Czech, Hiszpanii, Rumunii i Turcji. Bardzo nam się podobało. Robiłyśmy dużo plakatów, nagrań, zdjęć i piosenek.

Mamy nadzieję, że po wakacjach znów będziemy tak świetnie się bawić jak w zeszłym roku szkolnym.

 

                                                                                                                                                         Dziewczyny z eTwinningu

 

© Poliglotek
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci