Menu

Poliglotek

Blog o nauce języka angielskiego i nie tylko...Aktualne informacje, ciekawostki, porady i takie tam różności.

Logo projektu eTwinning

mxs11

W tym roku logo projektu eTwinning Pieces of Europe IN & AROUND THE UK zaprojektowały Wasze koleżanki z klasy VI, a to znaczy, że naszą międzynarodową współpracę reprezentuje praca z Polski. Myślę, że to bardzo fajna sprawa i powód do dumy.

Naszymi partnerami są szkoły z Czech, Hiszpanii i Włoch.

Tematem tegorocznego projektu jest Wielka Brytania – jej historia, kultura i tradycje.

 

eTwinning_logo_2018

Little Red Riding Hood by Victoria W.

mxs11

Zapraszam do nowego tagu Books. Znajdziecie w nim książeczki, które będzie można nie tylko przeczytać, ale również posłuchać. W dzisiejszym poście przedstawiam pierwszą książeczkę z naszej biblioteczki. Opracowała ją Victoria W. z klasy VI. Mam nadzieję, że spodoba Wam się taka uproszczona wersja baśni pt. „Czerwony Kapturek”. Już wkrótce pojawi się coś nowego. Nie przegapcie!

Książeczka została wykonana w ramach dodatkowych zajęć z języka angielskiego. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszego zespołu, to proszę o kontakt.

Kliknij poniższy link... Miłej lektury.☺☺☺

https://www.storyjumper.com/book/index/59003875/5bc323423c492

 

 

Odznaka Jakości za projekt Pieces of Europe 2017

mxs11

Podobno nieładnie jest się czymś chwalić, ale czasem można i warto, a nawet trzeba. Otóż... jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich, że nasz zeszłoroczny projekt eTwinning Pieces of Europe 2017 otrzymał Krajową Odznakę Jakości przyznaną przez Krajowe Biuro eTwinning we Włoszech.

W tym roku szkolnym też będziemy realizować projekt, a że naprawdę warto, możecie przekonać się, czytając opinie Waszych koleżanek z klasy VI.

Już wkrótce pojawi się tu więcej informacji o naszym nowym projekcie. Tym razem będzie o Wielkiej Brytanii.

 

 

 

 

 

© Poliglotek
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci